REGISTRATIONS CHALLENGE 2022 - COUPE BARTHEL (MAY 14)
27 SURNAME FIRST NAME CLUB ELO    
Adami Eric SCH027 1674
Bariani Sébastien SCH012 1800
Capun Vicente SCH0613 1200
Diederich Guy JUN007 1399
Dragota Mihai-Cristian DIF040 1800
Hennebaut Alexis LAT0317 1280
Karunakar Reddy DIF nl
Kistanova Vasilia nl
Koval Valentin STR075 1200
Lang Peter STR006 1300
Ludewig Roby SCH017 1866
Lyon Ruben STR nl
Mullin Nick nl
Niespielak Kamila DIF039 1889
Osmanovic Sirhan DIF1075 1200
Pérez Souto Benjamin 1940
Plard Thierry DIF170 1200
Pleimling Luc JUN0085 1300
Putz Philippe Marco Nicolas STR004 1400
Royer Tom JUN004 1610
Salomeia Mihai ROE007 1464
Schlüter Yves DIF024 2055
Schwab Patrick ECH040 1838
Stern Geoffrey BON037 2022
Stull Norbert DIF031 2104
Tatavarthi Vineel DIF nl
Zoller Luc nl
REGISTRATIONS CHALLENGE 2022 - INTL YOUTH OPEN (MAY 15)
84 SURNAME FIRST NAME CLUB ELO YEAR CAT
André Power James DIF098 1226 2006
Basinas Athanasios JUN0115  1200
Berté Sinan MAN010 1200 2013
Bohn Sean SCH037 1259 2007
Botteman Thibault Etalle 2011
Bourg Nicolas DIF044 1549 2008
Bouthors Lois EIDE nl 2008
Capun Ian SCH0615 1200
Cebotari Luca DIF118 1200 2013
Chateau-Ducos Karel JUN0095 1400
Dhivakar Viduyut DIF1355 1200 2013
Dikanarov Kaito Maeda STR116 1200 2013
Esmer Kemal Eymen BER001 1500 U14
Esmer Hamza BER002 1400 U10
Everarts Simon Etalle 2010
Fagneray Carole Etalle nl 2011
Fohr Sébastien BON0785
Franzetti Luc nl
Frappini Matis SCH035 1560 2005 U18
Frisch Jan Raphaël MAN013 1200 2012
Gaudichon Angel Taylan BON116 1200 U12
Gaudichon Sasha Teoman BON117 1200 U12
Gerard-Varela Mateo Andres DIF1095 1200 2005 U18
Golec Alexander MAN009 1200 2011 U12
Gu Johnny SCH 1200
Gundala Hanmisha DIF169 1200 2011
Hoisch Colin SCH 1200
Ijoni Lokaj
Jovanovic Liam DIF164 1200 2013
Juchem Jean-Marc JUN012  1251 2010
Lavorato Alexander JUN0171  1200 U14
Lyon Ruben STR
Magyar Levente NOR027 1350 2006 U16
Meher Adwaye STR107 1200 2011
Messoudi Asmaa nl
Meyer Max DIF122 1200 2009
Muralidharan Anand DIF106 1200 2011
Muralidharan Aadhav DIF105 1200 2011
Murzykaev Daniil DIF
Nacu Robert STR111 1200 2013
Natarajan Premkumar ROE 2012
Orlov Alexandre DIF085 1336 2008
Ortiz Bogdanov Pablo DIF071 1369 2008
Ortiz Bogdanov Santiago DIF072 1410 2010
Osmolovskii Nikita STR077 1200 2015
Paneer Selvam Sahana DIF162 1200 2013
Pardoen Oscar PER035 1200 2011
Pardoen Théodore PER036 1200 2011
Partington Max Alexander Hugo ROE0177 1250 2012 U10
Peeters Leonard JUN0174 1200 U12
Pezzotta Anakien SCH044 1200
Plard Axel DIF099 1200 2009 U14
Probst Viktor SCH040 1250
Prybluda Ihor SCH 1700
Puliti Claire BON nl 2014
Punyabhalan Senthilkumar STR085 1200 2007
Rajkumar Tristan JUN 1000
Reddy Handyalu Kiran DIF148 1200 2015
Riccucci Olivier SCH049 1203
Riccucci Sara SCH064 1200
Rodrigues de Sousa Allan JUN0096 1280 U16
Rosen Noa DIF097 1302 2009
Salomeia Mihai ROE007 1464 2009
Santhanakrishnan Nithin DIF165 1200
Scheuren Joé NOR029 1250 2009 U12
Schreiner Kevin SCH065 1200
Schroeder Mathias JUN013  1207 2011
Schuller Kayden JUN 1000
Schumacher Liam NOR028 1250 2010 U12
Schumacher Amy MAN006 1200 2013
Senhaji Karim Yassine JUN0173 1200 U10
Senin Sergey DIF133 1248 2011
Senin Artem DIF144 1200 2013
Shrikhande Alex JUN0097 1200 U16
Sivashankar Samyukta DIF095 1200 2010
Solovev Nikolai STR071 1200 2016 U10
Stryjak Olgierd MAN008 1200 2013
Tatavarthi Jaagrud DIF166 1200 2014
Tatavarthi Vineel DIF nl 2008
Wolnascheck Nicolas JUN0172 1200 U14
Xue Qipeng STR093 1200 2008
Ye Kebin SCH045 1200 2010
Ye Kessen SCH046 1200 2011
Zinoviev Daniil DIF0895 1390 2006